Wij zijn BrandDeli

ADVERTEREN BIJ BRANDDELI?

Adverteren bij BrandDeli?

Bel of whatsapp ons: 06 20 21 80 27 vraag@branddeli.nl

Aafje de Laat

Head of Ad Sales

aafje.delaat@branddeli.nl 
06 14 79 94 73

Allard Ruyl

CEO

allard.ruyl@branddeli.nl

Alwin Keizer

Marketing Insights Analyst

alwin.keizer@branddeli.nl
020 705 47 02

Annabel Boreel

Business Development Manager

annabel.boreel@branddeli.nl
06 82 69 62 73

Anne-Marleen Cornelissen

Creative Strategist

annemarleen.cornelissen@branddeli.nl
020 705 4705

Annemarije van Zandwijk

Partnerships Strategist

annemarije.vanzandwijk@branddeli.nl
06 43 12 79 73

Anouk Koops

Marketing Communicatie Specialist

anouk.koops@branddeli.nl
06 41 90 27 36

Anton Fronik

Manager Operations
Anton.Fronik@branddeli.nl
06 21 85 83 44

Arif Kocak

Financial Administrator

arif.kocak@branddeli.nl
020 705 4774

Barbara Wiegant

Sr Projectmanager Brand Partnerships

barbara.wiegant@branddeli.nl
06 22 53 28 86

Barry Geuke

Credit Control & Project Administrator

Barry.geuke@branddeli.nl
020 705 4715

Bas Pelt

Technical Digital Trainee

Bas.pelt@branddeli.nl
020 705 4705

Bob Stekelenburg

Commercial Trafficker

tvtraffic@branddeli.nl 
020 705 4773

Christel van der Lugt

Commercial Trafficker

tvtraffic@branddeli.nl 
020 705 4767

Claire Bergisch

Accountmanager Spot

claire.bergisch@branddeli.nl
020 705 4711

Diederik Schrijvers

Sr Accountmanager Business Development

diederik.schrijvers@branddeli.nl
06 53 94 14 07

Dyonne Brunings

Business Development Manager

dyonne.brunings@branddeli.nl
06 13 69 46 38

Eefje Gubbens

Partnerships Strategist

eefje.gubbens@branddeli.nl
06 42 30 41 35

Emiel Brinkhuis

Partnerships Strategist

emiel.brinkhuis@branddeli.nl
06 23 19 31 05

Ernesto Jagroep

Stagiair AV Planner

tvplanning@branddeli.nl
020 705 4705

Erwin de Groot

Finance Director

erwin.degroot@branddeli.nl
020 705 4719

Esther Cosut

Accountmanager Kids

esther.cosut@branddeli.nl
06 30 48 42 16

Esther Mol

Manager Productie Brand Partnerships

esther.mol@branddeli.nl
06 36 18 40 65

Esther van Luijk

Head of Digital Development

esther.vanluijk@branddeli.nl
06 13 30 33 97

Gunnar ten Thij

Sr. Accountmanager Spot

gunnar.tenthij@branddeli.nl
06 52 85 41 94

Hans Maarten Vink

IT Manager

hansmaarten.vink@branddeli.nl
06 10 27 27 31

Hella Coenen

AV Communications Support

tvplanning@branddeli.nl
020 705 4724

Hester Abbes

Sales Support

hester.abbes@branddeli.nl
020 705 4705

Hester Wachter

General Counsel

hester.wachter@branddeli.nl
020 705 4705

Iris Mulder

Interim Commercial Trafficker

tvtraffic@branddeli.nl 
020 705 4740

Jamilla Wolfswinkel

Project Producer Brand Partnerships

jamilla.wolfswinkel@branddeli.nl
06 34 17 41 42

Jantien Snieders

coordinator AV Planning

tvplanning@branddeli.nl
020 705 4728

Jesse Ursem

Process Coordinator

tvplanning@branddeli.nl
020 705 4729

John van Dijk

Head of Business Development

john.vandijk@branddeli.nl
06 54 27 35 57

Jorine Zuijderduijn

Kamiel van Eeuwijk

Motion Graphic Designer & Editor

kamiel.vaneeuwijk@branddeli.nl
020 705 4705

Karin Kragt

Manager Yield

karin.kragt@branddeli.nl
06 53 57 72 79

Kenny Spelbos

Head of Business Intelligence

kenny.spelbos@branddeli.nl
020 705 47 34

Kirby Beckman

Manager Strategy & Creative

kirby.beckman@branddeli.nl
06 13 13 86 52

Lars Schmittmann

Sales Manager Business Development

lars.schmittmann@branddeli.nl
06 43 82 47 40

Lidwien Deuss

Creative Strategist

lidwien.deuss@branddeli.nl
06 40 47 32 48

Lieke Lippmann

Commercial Trafficker

tvtraffic@branddeli.nl
020 705 4763

Lucinda do Rosario

Project Producer Brand Partnerships

Lucinda.doRosario@branddeli.nl
06 21 23 52 34

Maartje Rodenhuis

HR Officer

Maartje.Rodenhuis@branddeli.nl
020 705 4811

Marco Gijsen

Director Brand Partnerships

marco.gijsen@branddeli.nl
06 22 22 83 59

Marion Moons

Manager Marketing Communicatie

marion.moons@branddeli.nl
06 53 32 73 46

Marleen van den Berg

Sr. Accountmanager Spot

marleen.vandenberg@branddeli.nl
06 20 42 40 39

Martijn Vermunt

Sales System Specialist

martijn.vermunt@branddeli.nl
06 14 20 27 59

Martin du Prie

Sales Manager Spot

martin.duprie@branddeli.nl
06 13 13 57 41

Michelle Schaap

Receptioniste

michelle.schaap@branddeli.nl
020 705 4705

Muriel van der Bilt

Marketing Insights Analyst

muriel.vanderbilt@branddeli.nl
020 705 4748

Natascha Tennekes

Accountmanager Kids

natascha.tennekes@branddeli.nl
06 39 77 77 17

Paul Aarts

Accountmanager Spot

paul.aarts@branddeli.nl
06 53 63 91 08

Ray Keisen

Deli’s Chef

ray.keisen@branddeli.nl
020 705 4705

Rebecca Hogenhout

HR Director

rebecca.hogenhout@branddeli.nl
06 10 98 86 41

Rebecca Mathura

Stagiaire Marketing Strategy

Rebecca.mathura@branddeli.nl
020 705 4705

Rein Vogel

Sr. Content Creative

rein.vogel@branddeli.nl
020 705 4705

Remco Verstraten

Sr. Digital Planner

onlineplanning@branddeli.nl
020 705 4752

Rens Scheffers

Sales Manager Kids

rens.scheffers@branddeli.nl
06 13 14 49 85

Rensje Lansink

Sr. AV Planner

tvplanning@branddeli.nl
020 705 4754

Robbert Beerens

Director Marketing Strategy & Operations

robbert.beerens@branddeli.nl
06 46 19 94 16

Robert Noya

Partnerships Strategist

robert.noya@branddeli.nl
06 41 90 27 30

Ronald Bekius

Sr. Event Manager

ronald.bekius@branddeli.nl
06 31 90 88 37

Roos Simons

Sales Manager Brand Partnerships

roos.simons@branddeli.nl
06 24 36 21 90

Roy van Luijk

Saskia Daane Bolier

Manager Projectmanagement Brand Partnerships

saskia.daanebolier@branddeli.nl
06 43 44 36 33

Serwenda Jongbloed

Traffic Coördinator

tvtraffic@branddeli.nl
020 705 4740

Shiva Rezaeifard

Project Manager & Producer Brand Partnerships

shiva.rezaeifard@branddeli.nl
06 83 24 65 61

Simone Beekman

Partnerships Strategist

simone.beekman@branddeli.nl
06 13 13 55 82

Sophie Liesker

Creative Strategist

sophie.liesker@branddeli.nl
020 705 4765

Stijne Schuurkamp

Stagiaire Projectmanagement & Productie

stijne.schuurkamp@branddeli.nl
020 705 4704

Suzanne de Held

Sr Accountmanager Spot

suzanne.deheld@branddeli.nl
06 22 82 85 30

Sytha van Bruinessen

Thijs van der Hoorn

AV Planner

tvplanning@branddeli.nl
020 705 4726

Tomas Hanedoes

Technical Platform Specialist

tomas.hanedoes@branddeli.nl
06 48 38 05 96

Wencke Lorber

Sales Manager Spot

wencke.lorber@branddeli.nl
06 53 30 89 25

Yuri van der Kwast

Accountmanager Spot a.i.

yuri.vanderkwast@branddeli.nl

 

 

ADVERTEREN BIJ BRANDDELI?

Adverteren bij BrandDeli?

Bel of whatsapp ons: 06 20 21 80 27 vraag@branddeli.nl

Aafje de Laat

Head of Ad Sales

aafje.delaat@branddeli.nl 
06 14 79 94 73

Allard Ruyl

CEO

allard.ruyl@branddeli.nl

Alwin Keizer

Marketing Insights Analyst

alwin.keizer@branddeli.nl
020 705 47 02

Annabel Boreel

Business Development Manager

annabel.boreel@branddeli.nl
06 82 69 62 73

Anne-Marleen Cornelissen

Creative Strategist

annemarleen.cornelissen@branddeli.nl
020 705 4705

Annemarije van Zandwijk

Partnerships Strategist

annemarije.vanzandwijk@branddeli.nl
06 43 12 79 73

Anouk Koops

Marketing Communicatie Specialist

anouk.koops@branddeli.nl
06 41 90 27 36

Anton Fronik

Manager Operations
Anton.Fronik@branddeli.nl
06 21 85 83 44

Arif Kocak

Financial Administrator

arif.kocak@branddeli.nl
020 705 4774

Barbara Wiegant

Sr Projectmanager Brand Partnerships

barbara.wiegant@branddeli.nl
06 22 53 28 86

Barry Geuke

Credit Control & Project Administrator

Barry.geuke@branddeli.nl
020 705 4715

Bas Pelt

Technical Digital Trainee

Bas.pelt@branddeli.nl
020 705 4705

Bob Stekelenburg

Commercial Trafficker

tvtraffic@branddeli.nl 
020 705 4773

Christel van der Lugt

Commercial Trafficker

tvtraffic@branddeli.nl 
020 705 4767

Claire Bergisch

Accountmanager Spot

claire.bergisch@branddeli.nl
020 705 4711

Diederik Schrijvers

Sr Accountmanager Business Development

diederik.schrijvers@branddeli.nl
06 53 94 14 07

Dyonne Brunings

Business Development Manager

dyonne.brunings@branddeli.nl
06 13 69 46 38

Eefje Gubbens

Partnerships Strategist

eefje.gubbens@branddeli.nl
06 42 30 41 35

Emiel Brinkhuis

Partnerships Strategist

emiel.brinkhuis@branddeli.nl
06 23 19 31 05

Ernesto Jagroep

Stagiair AV Planner

tvplanning@branddeli.nl
020 705 4705

Erwin de Groot

Finance Director

erwin.degroot@branddeli.nl
020 705 4719

Esther Cosut

Accountmanager Kids

esther.cosut@branddeli.nl
06 30 48 42 16

Esther Mol

Manager Productie Brand Partnerships

esther.mol@branddeli.nl
06 36 18 40 65

Esther van Luijk

Head of Digital Development

esther.vanluijk@branddeli.nl
06 13 30 33 97

Gunnar ten Thij

Sr. Accountmanager Spot

gunnar.tenthij@branddeli.nl
06 52 85 41 94

Hans Maarten Vink

IT Manager

hansmaarten.vink@branddeli.nl
06 10 27 27 31

Hella Coenen

AV Communications Support

tvplanning@branddeli.nl
020 705 4724

Hester Abbes

Sales Support

hester.abbes@branddeli.nl
020 705 4705

Hester Wachter

General Counsel

hester.wachter@branddeli.nl
020 705 4705

Iris Mulder

Interim Commercial Trafficker

tvtraffic@branddeli.nl 
020 705 4740

Jamilla Wolfswinkel

Project Producer Brand Partnerships

jamilla.wolfswinkel@branddeli.nl
06 34 17 41 42

Jantien Snieders

coordinator AV Planning

tvplanning@branddeli.nl
020 705 4728

Jesse Ursem

Process Coordinator

tvplanning@branddeli.nl
020 705 4729

John van Dijk

Head of Business Development

john.vandijk@branddeli.nl
06 54 27 35 57

Jorine Zuijderduijn

Kamiel van Eeuwijk

Motion Graphic Designer & Editor

kamiel.vaneeuwijk@branddeli.nl
020 705 4705

Karin Kragt

Manager Yield

karin.kragt@branddeli.nl
06 53 57 72 79

Kenny Spelbos

Head of Business Intelligence

kenny.spelbos@branddeli.nl
020 705 47 34

Kirby Beckman

Manager Strategy & Creative

kirby.beckman@branddeli.nl
06 13 13 86 52

Lars Schmittmann

Sales Manager Business Development

lars.schmittmann@branddeli.nl
06 43 82 47 40

Lidwien Deuss

Creative Strategist

lidwien.deuss@branddeli.nl
06 40 47 32 48

Lieke Lippmann

Commercial Trafficker

tvtraffic@branddeli.nl
020 705 4763

Lucinda do Rosario

Project Producer Brand Partnerships

Lucinda.doRosario@branddeli.nl
06 21 23 52 34

Maartje Rodenhuis

HR Officer

Maartje.Rodenhuis@branddeli.nl
020 705 4811

Marco Gijsen

Director Brand Partnerships

marco.gijsen@branddeli.nl
06 22 22 83 59

Marion Moons

Manager Marketing Communicatie

marion.moons@branddeli.nl
06 53 32 73 46

Marleen van den Berg

Sr. Accountmanager Spot

marleen.vandenberg@branddeli.nl
06 20 42 40 39

Martijn Vermunt

Sales System Specialist

martijn.vermunt@branddeli.nl
06 14 20 27 59

Martin du Prie

Sales Manager Spot

martin.duprie@branddeli.nl
06 13 13 57 41

Michelle Schaap

Receptioniste

michelle.schaap@branddeli.nl
020 705 4705

Muriel van der Bilt

Marketing Insights Analyst

muriel.vanderbilt@branddeli.nl
020 705 4748

Natascha Tennekes

Accountmanager Kids

natascha.tennekes@branddeli.nl
06 39 77 77 17

Paul Aarts

Accountmanager Spot

paul.aarts@branddeli.nl
06 53 63 91 08

Ray Keisen

Deli’s Chef

ray.keisen@branddeli.nl
020 705 4705

Rebecca Hogenhout

HR Director

rebecca.hogenhout@branddeli.nl
06 10 98 86 41

Rebecca Mathura

Stagiaire Marketing Strategy

Rebecca.mathura@branddeli.nl
020 705 4705

Rein Vogel

Sr. Content Creative

rein.vogel@branddeli.nl
020 705 4705

Remco Verstraten

Sr. Digital Planner

onlineplanning@branddeli.nl
020 705 4752

Rens Scheffers

Sales Manager Kids

rens.scheffers@branddeli.nl
06 13 14 49 85

Rensje Lansink

Sr. AV Planner

tvplanning@branddeli.nl
020 705 4754

Robbert Beerens

Director Marketing Strategy & Operations

robbert.beerens@branddeli.nl
06 46 19 94 16

Robert Noya

Partnerships Strategist

robert.noya@branddeli.nl
06 41 90 27 30

Ronald Bekius

Sr. Event Manager

ronald.bekius@branddeli.nl
06 31 90 88 37

Roos Simons

Sales Manager Brand Partnerships

roos.simons@branddeli.nl
06 24 36 21 90

Roy van Luijk

Saskia Daane Bolier

Manager Projectmanagement Brand Partnerships

saskia.daanebolier@branddeli.nl
06 43 44 36 33

Serwenda Jongbloed

Traffic Coördinator

tvtraffic@branddeli.nl
020 705 4740

Shiva Rezaeifard

Project Manager & Producer Brand Partnerships

shiva.rezaeifard@branddeli.nl
06 83 24 65 61

Simone Beekman

Partnerships Strategist

simone.beekman@branddeli.nl
06 13 13 55 82

Sophie Liesker

Creative Strategist

sophie.liesker@branddeli.nl
020 705 4765

Stijne Schuurkamp

Stagiaire Projectmanagement & Productie

stijne.schuurkamp@branddeli.nl
020 705 4704

Suzanne de Held

Sr Accountmanager Spot

suzanne.deheld@branddeli.nl
06 22 82 85 30

Sytha van Bruinessen

Thijs van der Hoorn

AV Planner

tvplanning@branddeli.nl
020 705 4726

Tomas Hanedoes

Technical Platform Specialist

tomas.hanedoes@branddeli.nl
06 48 38 05 96

Wencke Lorber

Sales Manager Spot

wencke.lorber@branddeli.nl
06 53 30 89 25

Yuri van der Kwast

Accountmanager Spot a.i.

yuri.vanderkwast@branddeli.nl

 

 

Over ons

BrandDeli is een mediabedrijf dat verantwoordelijk is voor de reclame verkoop en brand partnerships oplossingen voor de lineaire en digitale TV-merken en online platformen van o.a. 24Kitchen, BBC First, Comedy Central, Discovery, Eurosport, FOX, FOX Sports, ID, MTV, National Geographic, Nickelodeon, Spike, TLC en VICELAND. Daarnaast vertegenwoordigt BrandDeli het social nieuwsplatform Twitter in Nederland  en is het verantwoordelijk voor de instream reclame verkoop van de online video platformen van VICE en De Persgroep.

Neem voor informatie over adverteren bij BrandDeli of andere vragen contact op via vraag@branddeli.nl of bel/WhatsApp met +31 6 20 21 80 27.

Bezoekers- & postadres

Toetsenbordweg 26 1033 MZ Amsterdam T +31 20 70 54 705

In het geval van spoedafboekingen met betrekking tot commerciële zendtijd kun je contact opnemen met:

Noodnummer calamiteiten Planning & Traffic     +31 6 10 19 55 21

Anton Fronik, Manager Operations  +31 6 21 85 83 44

Tomas Hanedoes, Technical Platform Specialist  +31 6 48 38 05 96